TAHM KENCH ŞAMPİYON ÖNİZLEMESİ – YETENEKLERİ TANITIMI – LEAGUE OF LEGENDS


Tahm Kench Yetenekler:

Pasif – Kazanılmış tat
Tahm Kench temel saldırıları ile veya hasar veren yetenekleri ile vurur ve düşman şampiyonuna kazanılmış tat pasifini uygular. Bu pasif uygulandığında Tahm Kench rakip şampiyona farklı interaksiyonlar uygulayabilir.

Q – Kirpik dil
Tahm bir hedef doğrultusunda dilini uzatır ve karşısına çıkan ilk rakibe belirli bir miktar hasar verir ve rakip birimi yavaşlatır. Eğer düşmanın üzerinde pasif etkisi var ise yavaşlatma etkisi sersemletme etkisine dönüşür.

W – Yiyip bitir
Tahm hedeflenen üniteyi yutar. Düşmanlar maksimum canlarının bir kısmını hasar olarak alır. Ek olarak;

Tahm rakip bir minyonu veya bir yaratığı yuttuğunda tekrardan hedef doğrultusunda tükürebilir ve yeteneğinin değdiği herkese bir miktar hasar verir.

Tahm müttefik bir şampiyonu yutuğunda o şampiyonu ona gelen hasarlardan korur ve bir miktar hareket hızı kazanır. Tahm veya müttefik şampiyon istediği zaman bu etkiyi bitirebilir.

Tahm kazanılmış tat pasif etkisi taşıyan düşman bir şampiyonu yuttuğunda Tahm'ın hareket hızı oldukça azalır. Yuttuğu rakip şampiyonun görüşü Tahm'ın etrafında azıcık bir şey görebilecek kadar azalır.

E – Kalın deri
Pasif: Tahm hasar aldıkça gri bir bar oluşturur. Mücadeleden ayrıldığında bu gri barı can değeri olarak geri kazanır.

Aktif: Tahm kazandığı gri barı aniden bir bariyer kalkana dönüştürür. Belirli bir süre sonra kalkanın etkisi azalarak biter.

R – Cehennem yolculuğu
Pasif: Tahm Kench'in tüm hasarı maksimum canı doğrultusunda artar.

Aktif: Tahmn Kench müttefik bir şampiyonu midesine gelmeye teklif eder. Ardından Tahm Kench veya midesindeki müttefik hangi yöne seyahat edileceğini seçer. Açtığı girdaptan belirtilen yöne seyahat ederler. Cehennem yolculuğu'nun menzili oldukça yüksektir. Yetenek nereye gidileceğini haritada belli eder.

çeviri: brave oyunda

http://facebook.com/bravegamingtr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir